Skip to content

Purpurowy herbata Chang Shu do utraty wagi – Sprawdzamy, czy warto kupić ten produkt? I ile to kosztuje

Marzena Wielgus

Written by

Marzena Wielgus
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

zyskuje popularność fioletowy herbaty (herbata napoju) Chang Shu. Jest znany z niezwykłej „kosmicznej” wlew koloru uzyskanego przez zaparzanie suszonych kwiatów Klitoria Ternate. Uważa się, że napój jest dobrym środkiem pomocnicze do utraty wagi. Ten obiekt przyciąga ogromną liczbę odbiorców.

Jaki rodzaj herbaty jest Chang-Shu

Fioletowy herbata Chang Shu jest wykonana z kwiatów Klitoria Ternate, należące do rodziny motylkowatych. Roślina jest uprawiana w Nepalu, Tybecie, Tajlandii. Miejsca wzrostu są skoncentrowane w ekologicznie czystych regionach. Zbierz kwiaty tylko 2 razy w roku, podczas gdy metody mechaniczne nie są używane – jest ręczne zbieranie surowców. Herbata składa się

9 48 Purpurowy herbata Chang Shu do utraty wagi  Sprawdzamy, czy warto kupić ten produkt? I ile to kosztuje

wyłącznie z kwiatów, liści i łodyg nie istnieje.

W różnych krajach roślina ta nazywana jest w różny sposób. W języku angielskim Clitoria trójlistkowy zwanych grochu motylkowych, w Tajlandii nazywa anjanam. Stąd różnice w imieniu herbaty. Słowo „purpurowy” w nazwie nie pojawił się tak dawno temu.

W swojej naturalnej postaci, herbata nie ma purpurowego zabarwienia. Napoju, warzone w technologii, jasne nasycony niebiesko. Ale dać fioletowy niebieski kolor puszki infuzyjnej, jeśli dodać kilka kropli soku z cytryny.

Skład Chang-Shu

skład chemiczny purpurowy herbaty Chang Shu złożonego

 • alkaloidy (metyloksantyny, kofeina)
 • flawonoidów (katechiny)
 • opalania substancje (taniny)
 • L-teanina,
 • witaminy, makro -. Mikroelementy i

Wszystkie substancje te są biologicznie aktywne. W organizmie ludzkim, wykonują one ważne funkcje fizjologiczne. Są to główne składniki herbaty Chang Shu ze względu na jego właściwości użytkowe.

Przydatne właściwości Chang-Shu

Jak przydatne jest fioletowy herbata? Fani napoju twierdzą, że jest to prawdziwy eliksir zdrowia i urody. Regularne spożywanie herbaty Chang Shu wpływa na organizm tak:

 1. Ludzka skóra staje się piękniejsza i bardziej elastyczna. Drobne zmarszczki wygładzają.
 2. napój wzmacnia włosy, zapobiega siwienie włosów.
 3. Poprawia pracę serca, zwiększa elastyczność naczyń krwionośnych, stają się silniejsze.
 4. Herbata prowadzi do obniżenia ciśnienia krwi. To narzędzie jest stosowane do zapobiegania chorobom układu krążenia, w tym nadciśnienia, choroby wieńcowej itd.
 5. funkcja reprodukcyjna jest lepsza.
 6. U kobiet opóźnia czas wystąpienia menopauzy.
 7. Wizja poprawia.
 8. Herbata uspokaja i relaksuje, co

  jest bardzo ważne dla osób borykających się z częstym stresem.

 9. Drink promuje bardziej efektywne spalanie tkanki tłuszczowej, poprawia przemianę materii.
>>>>  KETO PRO Diet - negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona

Przeciwwskazania i ewentualne szkody

Witamy fioletowy herbatę zazwyczaj nie powodować nieprzyjemne skutki uboczne, jego zastosowanie jest nieszkodliwy (przedmiotem rekomendacji). Przeciwwskazania tam, ale w małych ilościach. Picie herbaty fioletowy, Chang Shu nie ma osoby z niskim ciśnieniem krwi i indywidualnej nietolerancji. Lepiej zrezygnować napój dla kobiet w ciąży i karmiących. Ostrożnie używać purpurowe potrzeb herbaty być odpowiednie dla osób z chorobami nerek.

Smakowitość Chang-Shu

Dry niebieski herbata Chang Shu ma dość silny kwiatowy aromat. Po zaparzeniu napoju pojawia się światło, prawie „Weightless”, delikatny zapach. Herbata charakteryzuje się delikatnym i słodkim smaku.

8 48 Purpurowy herbata Chang Shu do utraty wagi  Sprawdzamy, czy warto kupić ten produkt? I ile to kosztuje

Aby nadać napojowi się jaśniejsze, bardziej wyraziste smaki i aromatyczne podpowiedzi można dodać jaśmin, płatki róży, trawy cytrynowej.

Odmiany

Przede wszystkim istnieją różne rodzaje herbaty Chang Shu w zależności od umiejscowienia zakładu. Więc, kwiaty Klitoria zbierane w Nepalu, Tybecie i innych krajach azjatyckich. Jednak największą popularność Thai niebieskim herbaty. Pracownicy z wielu hoteli w Tajlandii, gdy klienci zebrani traktują je w ten niezwykły napój. A Thais lubią Chang Shu zimnem. Niebieskie herbatki można zmieniać jakość suszenia kwiatów.

Fioletowy herbaty do utraty wagi

Chang Shu często promowane przez sprzedawców jako herbata do utraty wagi. Zapewniają one ludzi, którzy chcą stać się szczuplejsze, że wyniki podczas robienia napoju nie sprawi, że będziesz czekać zbyt długo. Reklama jest czymś z napisami, że w ciągu zaledwie 3 miesięcy pozbyć 30 funtów. Jednak skuteczność fioletowy herbaty do utraty wagi jest kontrowersyjna.

Wielu ekspertów i zwykłych odbiorców, Chang Shu uważają, że naprawdę przyczynia się do zmniejszenia masy ciała. Ale efekt zastosowania znacznie bardziej skromne i często nie odpowiada wynikowi deklarowane przez

dostawców. Zakup purpurowy herbatę, trzeba zrozumieć, że napój musi być traktowane jako pomoc w utracie wagi. Głównymi przeciwnikami nadwagi – dieta i ćwiczenia

>>>>  Cardio Well opinie ekspertów

.

Co lekarz mówi o fioletowym herbaty

prawdomówny opinie lekarzy na temat herbaty Chang Shu różnych. Wielu dietetyków poleca go do swoich klientów w połączeniu z właściwego odżywiania i ćwiczeń fizycznych. Choć eksperci nie nazwać tego napoju panaceum dodatkowych funtów. Niektórzy endokrynolodzy też, że fioletowy herbata ma pozytywny wpływ na organizm człowieka. Zaleca się jednak, aby wziąć wlew nie więcej niż 1 szklanka dziennie. Okuliści zauważył, że Chang Shu pomaga przywrócić wzrok, wzmacnia siatkówkę oka.

Meet i negatywne opinie lekarzy. Nie sugerują kupić suszone kwiaty Klitoria, ponieważ nie ma wiarygodnych informacji naukowych na temat korzyści uzyskanych z nich herbatę.

Jak zaparzyć i wypić herbatę fioletowy

Według różnych zaleceń w czasie, można zaparzyć od 4 do 9 kwiatów na 200 ml wody. Temperatura idealny do herbaty jest 80-90oC. Napój ma wyraźny smak i aromat, więc można pić z różnymi dodatkami (na przykład miód).

waga strata fioletowym make herbaty Chang Shu przerwami potrzebne: 2 szklanki napoju dziennie przez 1 tydzień, po czym następuje przerwa. Kilka tygodni aby wznowić. W celu zmniejszenia masy napoju powinny być spożywane

7 25 Purpurowy herbata Chang Shu do utraty wagi  Sprawdzamy, czy warto kupić ten produkt? I ile to kosztuje

bez słodzików. Dla zabawy (nie do celów leczniczych) Herbata należy również pić robiąc przerwy.

Osobiste doświadczenie z warzenia i degustacji, a także ich wrażenia smaku fioletowym herbaty pochodzi z Tajlandii są podzielone na poniższym wideo:

Gdzie kupić i ile to kosztuje

W sklepach uzupełnienie i zwykłych sklepach znaleźć fioletowy herbata jest bardzo problematyczne. Oczywiście, można go kupić po wizycie w Tajlandii, Nepalu czy Tybet. Jednak najtańszym sposobem jest kupić zestaw do sklepów internetowych. Na zamówienie Chang Shu, trzeba przejść do oficjalnej stronie sprzedawcy (dostawcy) do konsultantów kontaktowych z prośbą o potwierdzenie jakości produktów poprzez dostarczenie odpowiednich dokumentów. Posiadanie takich konsultacji będzie zmniejszyć ryzyko kupowania złej jakości herbaty. Opakowanie powinno mieć informacje o składzie i zastosowaniu Chang Shu.

>>>>  GoSlim herbata - negatywne komentarze, opinie, cena, oficjalna strona

Ile jest fioletowy herbata? Różne ceny Sprzedawcy mogą się znacząco różnić. Średni koszt Chang Shu w 50 g wynosi 280-340 RUB Zgadza się.

Opinie klientów

Prezentujemy uwagę kilka prawdziwe opinie przekazywane przez naszych użytkowników za pośrednictwem formularza zwrotnego:

Natali. “Postanowiłem zamówić herbatę tybetańską do utraty wagi z kwiatów Klitoria Czytałem na temat korzyści i szkód (czy raczej jej brak) napoju chciałem sprawdzić ten cud herbatę. moim zdaniem, skuteczność napoju jest bardzo przesadzone. Tak, istnieją pewne składniki odżywcze, które pozwalają korzystać z herbaty jako pomoc. Ale żeby schudnąć tylko spożywanie tego napoju, nie będzie pracy. w smaku jest również nic specjalnego jak kolorowe wody. cena tej herbaty jest „kęs”. Dla mnie to jest proste, ale drogie herbata napój”.

Kondrashovia:.. “Zamówione fioletową herbatę, etcK naprawdę chciał stracić 15-20 funtów wziął go przez 2 miesiące codziennie 2-3 razy jednocześnie fundamentalnych zmian. aby moja dieta nie były. zauważyć, że biorąc herbatę, i stało się łatwiejsze do Obudź się, a stan ogólny poprawie. W rezultacie kurs pozbył się 22,5 kg. nie było Stretch. Polecane fioletowy herbata do utraty wagi komfortu możliwe”.

Skuteczność fioletowym herbaty nie jest aksjomatem. Jednak nie ma żadnych niezwykłe właściwości smakowe. Jednak dobre opinie o herbacie tam, niektóre z nich nadal pomagają schudnąć. Więc pytanie, czy warto spędzać przyzwoite pieniądze na suszonych kwiatów, dając do infuzji niezwykłym kolorem, każda osoba reaguje inaczej.

Previous article

Proflex 100 dla stawów - Gdzie kupić najlepsze, apteka, sklep, cena

Next article

Karditonys z nadciśnieniem - jak z niego korzystać? gdzie go kupić, apteka, cena