Uniderm – opinie, ceny, gdzie kupić, kup teraz

[Głosów:0    Średnia:0/5]

antyadhezyjne i skład

postać dawkowania jest krem ​​do stosowania zewnętrznego 0,1%. Masa biały lub prawie koloru białego (15 g lub 30 g na aluminiowej tubie, w tektury wiązki 1 tuba)

1 g kremu zawiera:

 • substancja czynna: pirośluzan mometazonu 1 mg;
 • substancje pomocnicze: alkohol cetostearylowy hexyleneglycol, makrogol 20 cetylostearylowy, monostearynian glicerolu 40-55, rozcieńczony kwas fosforowy, dwutlenek tytanu, wazelina biała, aluminium oktenylobursztynianu skrobi, wosk biały, woda oczyszczona

.

właściwości farmakologiczne

Farmakodynamika

Uniderm ma działanie przeciwzapalne, antiexudative, działanie przeciwświądowe.

Pirośluzan promuje uwalnianie białek, które hamują aktywność fosfolipazy A2. Białka te, lub tak zwane lipocortin, opóźnienie procesu uwalniania kwasu arachidonowego, kontrolować biosyntezę mediatorów zapalnych -, prostaglandyn i leukotrienów

Farmakokinetyka

dut rt bet1 Uniderm  opinie, ceny, gdzie kupić, kup teraz Uniderm Wchłanianie nieistotne. 8 godzin po naniesieniu kremu na nienaruszoną skórę (bez occluzionna bandaże) w krążeniu można wykryć około 0,4% substancji czynnej.

Wskazania do stosowania Uniderm

zgodnie z instrukcjami Uniderm pokazanych w celu złagodzenia objawów zapalnych i swędzenia spowodowane przez zapalenie, podatne na leczenie kortykosteroidami.

Przeciwwskazania Uniderm

 • trądzik różowaty;
 • wirusowego zakażenia skóry spowodowane ospy wietrznej i półpaśca, wirusem opryszczki pospolitej typu 1 i 2;
 • zakaźne, choroby skóry, bakteryjne i grzybicze etiologii;
 • okołoustny skóry;
 • kiła
 • gruźlicę;
 • po szczepieniu Reaction S;
 • obróbka dużych powierzchni skóry i / lub długotrwałe stosowanie w ciąży i karmiących piersią;
 • w wieku od 6 miesięcy;
 • nadwrażliwości kortykosteroidy;
 • nietolerancji składników leku.

Należy zachować ostrożność podczas przypisywania Uniderm do leczenia skóry i fałdy skóry, z wykorzystaniem opatrunków okluzyjnych na dużych obszarach uszkodzonych i / lub przez dłuższy czas (szczególnie u dzieci).

--->>  Good Niter - opinie, cena, gdzie kupić, oryginalne, czy warto?

Instrukcja obsługi Uniderm: Metoda i dawkowanie

Krem Uniderm stosowane zewnętrznie, przy zastosowaniu go w cienkiej warstwie na zagrożonym obszarze skóry.

Procedurę przeprowadza się 1 raz na dzień. Czas przebiegu ustala lekarz, biorąc pod uwagę tolerancję pacjenta znaczenie kliniczne i nasilenie skutków ubocznych.

Skutki uboczne

 • reakcja alergiczna P. kontaktowe zapalenie skóry;
 • dermatologicznych reakcji P. rzadko – uczucie pieczenia, suchość i podrażnienia skóry, wysypka, swędzenie, miliaria, nadmierne owłosienie, okołoustnego zapalenia skóry, odbarwienie, maceracja skóry, wygląd wtórnej infekcji, zapalenia mieszków włosowych, zanik skóry, rozstępów; bardzo rzadko – powstawanie grudek i krost;
 • / Niewydolności nadnerczy, zespół Cushinga i innych niepożądanych zjawisk charakterystycznych dla stosowania ogólnego kortykosteroidów inne. li>

Przedawkowanie

Objawy przedawkowania: wtórnej niewydolności nadnerczy i innych zaburzeń funkcji oś podwzgórze-przysadka-nadnercza

.

dut rchitecture beutifu1 Uniderm  opinie, ceny, gdzie kupić, kup teraz Zalecane leczenie objawowe, jeśli to konieczne, korekty równowagi elektrolitowej. Lek zaleca się odwołać, ale jeśli leczenie długotrwałe zniesienie powinno być stopniowe.

Instrukcje specjalne

ryzyko efektów układowych kortykosteroidów występuje w leczeniu rozległych powierzchni skóry w organizmie przez długi czas i zwiększa przy zastosowaniu kremu pod okluzyjnego bandaża. Więc chcesz kontrolować stan pacjenta dla wczesnego wykrywania objawów, zahamowanie funkcji podwzgórze-przysadka-nadnercza i zespołu Cushinga.

To niemożliwe, aby umożliwić krem ​​w twoich oczach.

Ze względu na obecność w preparatach glikolu propylenowego powodują podrażnienie w miejscu stosowania. W tym przypadku aplikacja Uniderm powinien zatrzymać i przypisać odpowiednią terapię.

efekt GCS zmienia objawy pewnych chorób skóry, to należy wziąć pod uwagę przy rozpoznaniu.

Po długotrwałe leczenie krem ​​Nagłe odstawienie leku może powodować rozwój zespołu z rykoszetu (a zaczerwienienie skóry z intensywnej i pieczenie). Dlatego, aby anulować Uniderm powoli za pomocą przerywanego trybu leczenia.

Proces uzdrawiania stosowania kortykosterydów może zwolnić.

Uwaga zaleca się używać kremu do leczenia w pediatrii.

Zastosowanie w czasie ciąży i laktacji

, ponieważ kortykosteroidy pokonać barierę łożyskową, nie ma ryzyka ujemnych skutków Underme na rozwój płodu, dlatego należy unikać zbyt długiego czasu używania dużych dawek leku w okresie ciąży.

Kortykosteroidy są wydzielane do mleka kobiecego. Zaleca się, aby zatrzymać karmienie w leczeniu rozległych obszarów zmian skórnych, kiedy zakłada się, leczenie długoterminowe z wysokimi dawkami mometazonu.

Stosowanie u dzieci Uniderm

Przeciwwskazany mianowania Uniderm dzieci do sześciu miesięcy.

Wiek 0,5-2 lat trwania leczenia nie powinien przekraczać 5 dni.

Bezpieczeństwo i skuteczność kremu w leczeniu dzieci w wieku powyżej sześciu miesięcy do ponad 42 dni nie są ustawione.

dut rchitecture ttrctive1 Uniderm  opinie, ceny, gdzie kupić, kup teraz Przy powoływaniu leku dla dzieci powinny mieć świadomość, że są one na wielkie ryzyko funkcji tłumienia układu podwzgórze-przysadka-nadnercza, wraz z rozwojem zespołu Cushinga. Jest to spowodowane przez duży stosunek pola powierzchni do masy ciała.

Długotrwałe narażenie na GCS na ciele dziecka może spowodować naruszenie jego wzrostu i rozwoju, więc należy użyć minimalnej skutecznej dawki przez krótki okres czasu.

interakcje lekowe

Interakcje z kremowym Uniderm z innymi lekami / nie zainstalowane.

Analogi

Analogi Uniderm są Asacort, Gitan-N Asmanex, Mamat, NASONEX, mometazon.

Warunki przechowywania

Przechowywać w temperaturze 15-25 ° C. Trzymać z dala od dzieci.

Okres ważności – 2 lata

.

Warunki zaopatrzenia aptek

dozowane na receptę.

Opinie o Underme

Opinie o Underme głównie pozytywne, skuteczność kremu w leczeniu skóra alergiczna reakcja s, stan zapalny, obrzęk, swędzenie. Lek jest łatwy w użyciu, dobrą konsystencję, bez zapachu. Koszt kremu nazywa dopuszczalne lub niskie.

braki często wskazują, że Uniderm jest środkiem hormonalnym.

Ceny aptekach Uniderm

Cena Uniderm do probówki zawierającej 15 g śmietanki, około 30 g –

e
O Adrianna Loszynska 172 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.