Vitaelife Pharma Vitamin D3 – ile to kosztuje i czy warto kupić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Witamina D3 jest niezbędna dla organizmu ludzkiego, zwłaszcza we wczesnej i późnej starości. Ale warto biorąc suplementy zawierające D3-kiedy, aby uzyskać szybkość dni substancji może być dość bycia w słońcu i jedzenia zrównoważona?

D3 lub cholekalcyferol jest tłuszczem, – substancja rozpuszczalna, że ​​ciało pobiera od określonego pożywienia, a także w wyniku syntezy występujące na skórze pod działaniem promieniowania ultrafioletowego. Dlatego nazywany jest „słoneczną”.

Niestety, akcja większości Europens słonecznych dni w roku pada nie tyle brak witaminy D3. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do osób z terenów Północnej metropolitalne z niekorzystnym środowisku. W tym przypadku, brak substancji często musi wypełnić sztucznie, biorąc suplementy lub suplementy diety.

Również ta substancja jest często zawarte w wielu kompleksy multiwitaminowe.

bke bking bred1 Vitaelife Pharma Vitamin D3   ile to kosztuje i czy warto kupić To jest trudne do przecenienia znaczenie witaminy słońca dla kobiet, gdyż promuje:

Ale to nie znaczy, że wszystkie dzieci, bez wyjątku, wymaga dodatkowego spożycia sztucznej witaminy D. Dr E. Komorowski uważa, że ​​dzieci karmione piersią i karmionych mieszany, codziennie tam na ulicy co najmniej pół godzin, krzywica nie jest zagrożona, ponieważ mleko matki zawiera wszystko niezbędne witaminy i minerały dla dzieci, w tym witaminy D3. Ale Matki karmiące muszą jeść zdrowej diety, a nie zaszkodzi wziąć specjalistycznego Kompleks multiwitaminowy.

Dzieci iskusstvennomu ryzyko krzywicy zmierza do zera, nawet jeśli są trochę na ulicy, jak nowoczesne przystosowane mieszanki mleczne zawierają wszystkie witaminy potrzebne dla dziecka w tym wieku, w tym witaminy D. Dlatego produkty witaminowe D3 małe dzieci powinny być powoływany przez pediatrów tylko w specjalnych oznaczeń:

Po roku witaminę D3, zwykle przepisywany rzadko – wszystkich niezbędnych witamin i minerałów, dziecko potrzebuje, aby uzyskać od żywności, pod warunkiem, że jego dieta jest prawidłowa. Dzieci wystarczająca zaledwie pół godziny, aby zapewnić dzienne wartości substancji słonecznego. Jeśli to konieczne, pediatrzy może polecić multiwitaminowy kompleks, który obejmuje łącznie witaminy D3. Takie przypadki to:

Podobne objawy są charakterystyczne dla dzieci nie spędzają mało czasu na słońcu i niedożywionych (otrzymania wystarczającej ilości nabiału. – masło, ser, twaróg, mleko itp)

w różnym wieku objawy niedoboru D3 w organizmie różne. Najczęściej występują one u dzieci poniżej jednego roku, a u dorosłych po 50 lat.

bked bking bicuit1 Vitaelife Pharma Vitamin D3   ile to kosztuje i czy warto kupić powinien omówić z pediatrą kwestię powołania D3 zawierający lek, jeśli dziecko ma następujące objawy:

Nie rozpoczął się w czasie terapii D3 dziecka często prowadzi do późnej ząbkowanie i powstawania wad zgryzu. U dorosłych może być powikłań w postaci zapalenia stawów, skoliozy płaskimi stopami.

lekarz przepisał jeszcze D3 zawierający preparatu, konieczne jest, aby dokładnie zgodne z dawkowania, jako rozpuszczalne w tłuszczach substancji ma tendencję do gromadzenia się w organizmie, a jego nadmiar może powodować poważne zaburzenia

Nadmiar wapnia jest bardzo niebezpieczny dla korpusu – w ścianach naczyń krwionośnych, serca i nerek bardzo szybko może tworzyć płytki, które prowadzą do zatkania tętnic

.

Obecność któregokolwiek z tych objawów wymaga poszukiwania pomocy lekarskiej. Aby potwierdzić diagnozę, lekarz może przepisać badania laboratoryjne, w których w przypadku hiperwitaminozy D3 może zawierać:

ostre objawy choroby mogą pojawić się w wyniku wysokich dawkach D3 zawierającej lek, a także z powodu indywidualnych tolerancji.

choroba przewlekła jest częściej związana z długim niewielki nadmiar dawkami witaminy D3.

Jeśli w przypadku osób dorosłych z D3-hiperwitaminozy decyzja o hospitalizacji jest przez lekarza, dzieci na pewno wymaga leczenia w szpitalu, a następnie obserwacji co najmniej przez 2-3 lata. Terapia będzie koncentrować się na wyeliminowaniu toksyczności i zmniejszenie tempa najważniejszych organów. W przyszłości będzie musiał dostosować dietę dziecka: menu należy zrobić płatki z wodą i warzyw, produktów mlecznych w pierwszym całkowicie wyłączone, a następnie poważnie ograniczona. Oczywiście, natychmiast przestał przyjmować wszystkie suplementy zawierające wapń i witaminę D3.

Niedopuszczalne samoleczenia lekami, zawierające wapń i witaminę D3. – są wykonane wyłącznie w ocenie lekarza po odpowiednim badaniu

Ani dzieci, ani dorosłych, witamina D3 nie jest powoływany w lecie, jeśli są one w słońcu w odzieży outdoorowej, a co najmniej raz w tygodniu jeść nabiału.

Aby zapewnić sobie dziennej diety cholekalcyferolu powinni przyjmować codziennie wystarczającej ilości pożywienia pochodzenia zwierzęcego. Do przyswojenia witaminy D3 jest niezbędne tłuszcze – czyli dlaczego niskie tłuszczu szał produkty mogą szkodzić zdrowiu. To jest bardzo ważny, by wyjść z odsłoniętą skórą, dzieci – co najmniej pół godziny, a dorośli – co najmniej jedną godzinę w ciągu dnia

.

Osoby narażone na co najmniej jednym z tych czynników są na ryzyko deficytu cholekalcyferolu, a zatem wymagają szczególnej analizy i ewentualnej terapii D3.

W celu określenia poziomu witaminy D3 w organizmie pomoże badań laboratoryjnych, w szczególności analiza krwi żylnej, która osobno ocenia zawartość witaminy D2 i D3.

bked bkery bking3 Vitaelife Pharma Vitamin D3   ile to kosztuje i czy warto kupić Przygotowanie do takich badań jest prosta: 2-3 godzin przed pobraniem krwi powinien powstrzymać się od palenia i jedzenia

--->>  Raspberry Ketone - opinie, cena, gdzie kupić, ile to koszty

.

Jeśli wskaźniki mieszczą się w tych wartościach, zawartość witaminy D w organizmie jest prawidłowe. Jeśli są odchylenia w górę lub w dół od wartości odniesienia, to jest powód do pójścia do lekarza.

całościowej oceny wyników badań i podjąć decyzję o potrzebie terapii D3 powinien tylko lekarz na podstawie analizy danych oraz ogólny stan obiektywnej pacjenta.

stosowania leku u dorosłych może prowadzić do niepożądanych skutków ubocznych:

Wszystkie ReAction s należy zgłosić się do lekarza, który podejmie decyzję, aby zmniejszyć dawkę leku lub usunięcia.

Alergie u dzieci po roku objawia się podobnie. Wszystkie te objawy wymagają natychmiastowej interwencji lekarskiej, a odstawienie leku.

Aby uniknąć niedoborów witaminy D3 pomoże Ci codzienny spacer na świeżym powietrzu i właściwego odżywiania, dlatego należy regularnie zawierać w swojej diecie wszelkie pokarmy z poniższej listy:

Po ugotowaniu, witamina D3 zachowuje swoje właściwości, ale jest ważne produkty nie trawią. Korzystnym sposobem gotowania jest duszenia lub pieczenia w piecu.

Dowiedz się więcej na temat produktów, które są bogate w witaminę D z programu wideo „Live zdrowy”.

Dzieci poniżej jednego roku są przypisane do oleju lub krople wody z witaminą D3, są bezwonne i bez smaku i jest dogodnie dozuje. Wodny roztwór roztwarza się łatwiejsze. Najczęściej pediatrów zaleca:

kroplę roztworu w oleju lub woda, dostarcza dzienne zapotrzebowanie na witaminy D3. Niemowlęta ciekłe dodać łyżeczką mleka kobiecego lub dostosowanego mieszaniny mleka. Lek przyjmuje się raz dziennie w trakcie posiłków. Czas trwania kursu jest ustalana przez lekarza.

Po Odpowiedni oleistej lub wodnego roztworu, który rozcieńcza się łyżeczką wody. Biorąc witaminy D niezależnie od jedzenia, ale w pierwszej połowie dnia. Trybowi postępowania podobnego do opisanego powyżej.

Po czterech latach, gdy sensowne odruch połykania, dziecko może już daje kompleksy multiwitaminowe z witaminą D3 w postaci tabletek do żucia lub oleju z ryb, w kapsułkach żelatynowych. tran najwyższej jakości dla dzieci:

połykanie przedmiotu oleju rybnego przeprowadza się w czasie jesieni sprężynowym w miesiącu. Dawkowanie może być różne, więc trzeba ściśle przestrzegać instrukcji. Przyjmowania leków w czasie posiłku.

D3 zawierający multiwitaminy zaleca się przyjmować rano po śniadaniu, jako cholekalcyferol jest lepiej wchłaniane do południa. Kurs leku, zazwyczaj miesiąc. Można je powtórzyć 2-3 razy w roku.

Po odpowiedniej analizy dzieci do trzech lat z deficytem wapnia może przepisać wapnia D3 w proszku dla dzieci. Do wytwarzania fiolki zawieszenia w proszku do 2/3 jej objętości jest wypełniona przegotowanej wody w temperaturze pokojowej, aż do otrzymania jednorodnej cieczy. Kurs będzie trwał przez okres 1 miesiąca. Lek jest brane 1 raz dziennie po śniadaniu. Nie należy przyjmować suplementy i kilka antybiotyków Tetracykliny zawierających żelazo.

dorosłych witaminy D3 podawane w różnych postaciach dawkowania, z tabletek i kapsułek do podawania doustnego roztworu. Najbardziej bezpieczne są kompleksy multiwitaminowe z witaminą D3, mogą być traktowane jako miara profilaktycznych kursów 1-2 razy rocznie. preparaty medyczne, które są przewidziane wyłącznie przez lekarza, który wybiera się z formy, schemat leczenia i dawkowania. Jeżeli lekarz przepisał lek, zawierający D3 lek, ważne jest, aby wiedzieć, że dzienna dawka czystej witaminy D dla dorosłych nie powinna przekraczać 10 mikrogramów (400 jm) dla kobiet i 7,5 ug (300 jm) dla mężczyzn.

Zastrzyki w pośladkowych lub udowych mięśni. W trakcie zastrzyków, ważne jest, aby utrzymać pod kontrolą poziom wapnia i raz w tygodniu przejść badanie krwi.

lek jest przyjmowany rano, 1-2 razy dziennie podczas jedzenia, żucia i połykania lub wody pitnej. Dawka i czas trwania przebiegu zgodnie z zaleceniami lekarza, a należy ściśle przylegają do nich.

Takie suplementy diety piją raz dziennie. – rano po śniadaniu i 1 tabletka, dla 1 lub 2 miesiące

Maść lub krem ​​jest stosowany dwa razy dziennie na obszarach dotkniętych. Nie zaleca się stosowania leku dla danej osoby. Dzieci i kobiety w ciąży, takie środki nie są widoczne.

Produkt zaleca się przyjmować nie tylko dzieci, ale dorosłych, zwłaszcza u osób starszych, ponieważ:

Kobiety dobrze przyjąć to, aby utrzymać młodzieńczy skóry. – poprawia kondycję skóry i podskórnej tkanki tłuszczowej

Zalecana dawka dzienna dawka dla dorosłych wynosi od 2 do 5 g. Lepiej jest przyjmowanie leku w kapsułkach, popijając wodą po posiłku, nie mają nieprzyjemny smak i zapach. Zazwyczaj leczenie kurs wynosi 1 miesiąc.

olej z ryb, nie może być stosowany przy problemach z dróg oddechowych, a tarczycy, jak i nadwrażliwość.

Najlepiej jest produktem norweskiej produkcji krajowych produktów dobrej jakości produktów wytwarzanych w fabrykach rybnych Murmańsk i Arkhangelsk.

Oba suplementy są najwyższej jakości i spełniają wszystkie międzynarodowe standardy. Ich jedyną wadą jest wysoki koszt.

ciężarnych i karmiących kobiet musi podjąć specjalistyczne multiwitaminy z witaminą D i zdrowo się odżywiać. Ale olej z ryb w czasie ciąży jest zakazane ze względu na ryzyko-hiperwitaminozy i nadciśnienia.

--->>  Black Mask - opinie, cena, gdzie kupić, oryginalne, czy warto?

Best multiwitamina dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, które są przypisane nawet przy planowaniu macierzyństwa i przyjmowane do końca laktacji:

Oba suplementy nie są przeznaczone do kamieni nerkowych i stężenia wapnia w moczu i krwi ze względu na zawarte fosforu i wapnia.

Często jako analogiem witaminy D3 rozważyć tran. Jednak suplementy te mają fundamentalne różnice. Oprócz witaminy D, kompozycja te zawierają wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 miało pozytywny wpływ na naczyniach krwionośnych, jak witamina A i przeciwutleniacze. Dlatego metoda „staromodny” jest niezbędna dla osób cierpiących z powodu chorób sercowo-naczyniowych. Zapobiega to tworzeniu się zakrzepów krwi, obniża ciśnienie krwi, zwalcza zmian związanych z wiekiem, poprawia elastyczność. Warto wziąć w połączeniu z witaminą E, więc jest lepiej wchłaniane przez organizm.

Witamina D3 jest często przepisywany na problemy z kości i tkanki stawowej i wchłaniania wapnia. Przed przypisaniem zawierającego D3 leku przeprowadzić odpowiednie testy laboratoryjne.

Co do przepisywania leków w każdym konkretnym przypadku decyduje lekarz.

… Będziemy rozmawiać na temat tego leku, jak Aquaderm. Jestem zaznajomieni z nim jakiś czas temu. Pierwsze spotkanie miało miejsce 11 lat temu. A teraz, dziesięć lat później, nie zmienił się ani trochę … Z obu dzieci użyliśmy leku jako środka zapobiegawczego. Nasz dawka była jedna kropla dziennie. Trzeba wziąć każdy dzień, ale pediatra zaleca nam robienie przerw w weekendy. W przypadku z najstarszego dziecka żadnych problemów, w tym reakcja alergiczna s, powstały. Nawet działanie dozownika od samego początku byłem zadowolony. Jestem młody i zielony, kaszel, kaszel, nie czytanie instrukcji, zbieranie witamin dziecko bezpośrednio w ustach. Że konieczne jest w łyżkę z wodą w celu rozpuszczenia już dowiedział się, kiedy przestała brać … Ale z drugiej dziecko poszło tak gładko. I to zdałem sobie sprawę dopiero na drugim zimowym. Niestety, to narzędzie spowodował dość ciężka reakcja alergiczna. Twarz dziecka była czerwona jak parzone kota i jelit, odpowiednio, natychmiast odzwierciedlane (pojawił się krwawe smugi). Spali niespokojnie, a po południu i nie tylko, że płacze. Nie wiem, czy jest to bezpośredni wpływ leku na układ nerwowy lub z powodu bólu i procesów w jelitach z powodu alergii … Ja nawet nie wiem górę lub w dół, aby umieścić palec. Narzędzie to doskonale nadaje się do starszych dzieci i nie pasuje do Juniora …

Tytta ​​strong>

Po bolesnego przypadku witamin Wielu witamin Nigdy zaprzysiężony kupić syn dziki witamin. Staraj się ograniczyć dostępne olej rybny. Ale tutaj mamy iść do przedszkola (jesteśmy już 5 lat) nie jest pierwszym roku i nadal boli. Postanowił wzmocnić układ odpornościowy, w tym za pomocą witaminy „alfabet. Przedszkole”. Wybór nie był przypadkowy: dziecko kolegi po przebiegu tych witamin ból bardzo rzadkich. Uznałem, że nie było, było! Kupiłem więc witaminy te kolorowe dzieci … Skład Każda tabletka jestem całkiem zadowolony. Moje dziecko nie zawsze jedzą wszystko, co ugotować, a ponieważ niedobór składników odżywczych może nie być tak widoczne, jak to może być dorosły. Jedliśmy witaminy dokładnie zgodnie z zaleceniami instrukcji: 1 różnych tabletek 3 razy dziennie. Ale poszliśmy do ogrodu, więc brać pigułki, mogliśmy tylko dwa razy. Wybierz, aby dać samego dziecka – co chce jeść i jeść. Trwało to aż do końca tygodnia. W weekend nagle zauważyłem, że mój syn poczerwieniał i zaczął się odklejać policzki i ręce. To uderzyło mnie jak dziwne, ponieważ nie istnieją żadne zakazane alergizujących pokarmów jemy. Przesadzasz my: Śruby i barwników. Sposób eliminacji usuwamy nakrętki i barwników pochodnych. I nie dlatego, że te barwniki, które pigułki mają różne kolory? Alergia objawia się zawsze mamy zaczerwienienie do powikłań, takich jak obrzęk naczynioruchowy (TTT, było tylko formą raz). Pełny skład tabletek jest tak skomplikowany, że może pomieścić tylko drobnym drukiem na boku pudełka. Zgadnij, co mój syn jest uczulony – po prostu niemożliwe. Tutaj mamy wystąpił nieprzyjemna sytuacja. Zjedzone witamin sobie, gdzie się udać. Mama dzieci alergicznych, należy uważać!

kości Omsk

Tu skończyłem pakowanie wapnia DZ Nycomed Forte, i postanowiłem napisać o swoich doświadczeniach. Wapń kupiłem, bo zaczął się kruszyć jeden ząb i pomyślałem, że wapń może mi pomóc uporać się z tym problemem. Bo coś zęby można lekceważyć. Apteka poradził mi to przedsiębiorstwo w momencie zakupu cena wynosi około 80 USD. Smakuje jak kreda. Właśnie wziąłem pigułkę i żuć. I absolutnie nie podoba … Widziałem 2 tygodnie a miesiąc później znów kolejne 2 tygodnie. Rezultat: zęby są znacznie silniejsze. Wpływ na włosy i paznokcie nie zauważyłem. Ale teraz mam zatrzymał skrzypienie kości w kolanach, choć wcześniej w każdym squat, kryzys był po drugiej skutków room.Side nie wywołanych. Polecam!

--->>  PsoriControl-opinie, cena, gdzie kupić, składniki, jak to działa?

Anastasia ptaków

Dziewczyny, nie dać sobie witamin siebie, należy skonsultować się z lekarzem! W czasie ciąży, lekarz który prowadził moją ciążę była całkowicie przed podjęciem witamin. Ale mimo to ciąża wyciąłem dwa „Elevit” przez 30 dni, to ci powiem dlaczego. Start z faktu, że ciąża mój mąż i ja były przygotowane na sześć miesięcy przed planowaną ciążą, pili się zarówno kursy witamin, w tym kwasu foliowego oraz różnych kompleksów, prowadzenia zdrowego stylu życia, poleciał do odpoczynku nad morzem, nawet już jest w ciąży. Problemy z układem odpornościowym miałem, miał zimne, ja bardzo rzadko i zwykle nosił łatwo i bez temperatury. Cóż, mam w ciąży w lecie i na jesieni, tak, właśnie rozpoczął się drugi trymestr, chorych, najpierw na 13 tygodni, a następnie na 20, ale na serio, z temperaturą, nawet nazywa się karetka. Przez pięć dni odzyskanych, Ulżyło mi jak, ale tydzień minął i znów gorączka, gardło. Po konsultacji, kilka lekarze przepisują antybiotyki mi, nie chciałem pić !! Było tak smutny i przerażony dla dziecka, co to jest? I nie rozumiem dlaczego, bo jedzenie było zróżnicowane i prawidłowe, owoce, warzywa, napoje owocowe, żurawina prawie codziennie świeże wyciskane soki, itp Ale widocznie to nie wystarczyło na odporność i nawet najmniejszy wirus skończyłem ((( ((((lekarz, terapeuta powiedział mi, że witaminy powinna zdecydowanie, że organizm nie może sobie poradzić, a lekarz, który widział mnie zmiękczona (wciąż prawie pięć miesięcy ciąży, byłam pion w 1,5 kg i bez zysku, choć toksyczność zrobił nie istnieją) i dał naprawdę witamin. – Elevit Pronatal, kurs w miesiącu zacząłem pić, szło o 20 tydzień, nudności nie było problemu z „siusiu” został, ale były do ​​przyjęcia jedenastu przez droga teraz nie mam pić będąc w ciąży, nie ma takich problemów))) Więc spożycie kwasu askorbinowego, nie ma wpływu))) wyciąłem go na miesiąc, potem drugi obniżka w 34 tygodni, kiedy bardzo chorego męża z grypą a ja dbanie o niego, bo nikt inny nie był iw tym okresie chory, Och, jak chciałem. wierzę, że z powodu t O kwasu askorbinowego przez cały okres ciąży, to nie jest już chory! I nie będzie się przekonać, że witaminy kobiety w ciąży nie mogą pić i nie jest pożądane, czasami bez nich nie do opanowania. Nawet z dobrego odżywiania, owoców i warzyw w sklepach, zwłaszcza w zimie, pozostawiają wiele do życzenia. Koszt Elevit Pronatal = 500R do 30 sztuk Potem wypił aż jedenaście po urodzeniu i nie ma problemów z włosami i paznokciami lub zębów nigdy nie miałem! Wierzymy, że przyjęcie Jedenastu odegrała niemałą rolę. Więc dziewczyny, polecam Elevit Pronatal! I uważają je jednymi z najlepszych witamin dla kobiet w ciąży! Ale nie zapomnij skonsultować się z lekarzem przed zażyciem leków, w tym witamin!

Lata zbierać swoje żniwo, i zostawiają ślady na wygląd człowieka. Tak, że skóra staje się zwiotczała, włosy zaczyna wypadać i zmieni kolor na szary. Istnieją różne dolegliwości (nie będę ich wszystkich). Niektórzy ludzie nie gromadzą się tych objawów uwagi, uważając, że powinno się zdarzyć. Podczas gdy inni szukają sposobów, które pozwoliłyby trochę dłużej, aby zachować zdrowe. Mam znacznemu pogorszeniu wzroku, naskórek przestał patrzeć delikatny, pojawiła naczyniowe i choroby serca. Oczywiście, że potraktowano fundusze wyznaczonych lekarzy. Niektóre z objawów choroby znikają, a inne nie. Wtedy mój lekarz przepisał mi kapsułki oleju z ryb. Przypisany do leku kupiłem na drugi dzień i zaczęli używać kapsułek złoty kolor na trzy kawałki trzy razy dziennie. Kiedy miesięcy minęło od rozpoczęcia przebiegu gojenia kondycję organizmu (zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne) ustabilizowała. Skóra nie jest już skórki i pęknięcia. Percepcja wzrokowa jest mnożona. Ciśnienie krwi rzadko przeszkadza mi. W skrócie, zacząłem czuć młodzieńczy. Głównymi składnikami czynnymi i suplementy różnych nasyconych kwasów tłuszczowych, – kwasów omega-3 i omega-6. Istnieje także rozpuszczalne w tłuszczach witaminy A i D. Substancje te biorą udział w optymalizacji wydajności narządów wizualnych, skóry, układu trawiennego i układu oddechowego. Również oni tworzą i wzmacniają szkliwo. A pierwszy z dwóch witamin jest bardzo skutecznym przeciwutleniaczem. Przydatne właściwości olejów pochodzących z wątroby ryb, tyle że o nich pisać w jednym krótkim artykule – przegląd niemożliwe. Zauważ, że w moich suplementów zdrowotnych miały pozytywny wpływ.

podaż witamin jest zawsze lepiej, aby wypełnić w sposób naturalny. Ale są chwile, kiedy nie jest to możliwe z przyczyn obiektywnych, a brak substancji witalnych może prowadzić do nieodwracalnych skutkach. Niedobór witaminy D3 może poprawić technikę suplementy zawierające D-sytuacja, ale powinny one być podejmowane na podstawie wyników badań laboratoryjnych i pod nadzorem lekarza.

e
O Adrianna Loszynska 172 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.